tamam
Shenzhen Hometech Technology Co., Limited 86-755-23728452 helenguo@hometechsz.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - HOMETECH Kolombiya ile bizim Ortaklık Duyuruyu

HOMETECH Kolombiya ile bizim Ortaklık Duyuruyu

March 13, 2014
2013 baktığımızda, biz kendi kişiselleştirilmiş USB sürücüler ek aksesuarlar ve promosyon yağma ile sipariş tamamlayan hakkında soran müşterilerimizin biraz fark ettim.

Yani biz gerçekten 2014 yılında sizin için özel bir şey yapmak istedim.

Tanışma HOMETECH Kolombiya.

HomeTech Kolombiya baskı eğlenceli, başlatılması, blogcular, sanatçılar, ve işletmeler için dayanılmaz özelleştirilmiş çıkartmaları uzmanlaşmıştır. Ücretsiz DHL zemin nakliye ve süper hızlı üretim yöntemleri ile, hızla promosyon çıkartmaları için Güney Amerika'da üst şirket haline geldik.

Biz tüm ürünlerimize size özel özel indirimler getirmek için Hometech Kolombiya ile takım ettik.
Sen ziyaret edebilirsiniz www.htcolombia.com .

Bizim ortaklık iyi avantajlarından biri aynı anda bizim izleyicileri ek top-of-the-line ürün ve hizmetler sunarken biz de, biz herkesten daha iyi yapmak özel ürünler sunmak odaklanmak olabilir.

". İnsanlar iyi anlaşma düşük fiyat olduğunu düşünüyorum klimalı olan Aslında, en iyi anlaşma kalite, hizmet ve fiyat dayalı en iyi değeri Bu bütün paketi hakkında,." -

Ing. Edwin Amaya Gutierrez, Hometech Kolombiya CEO'su.

Bu SİZİN için ne anlama geliyor?

Biz sürekli ÖZEL USB FLASH SÜRÜCÜ deneyimini geliştirmeye kararlıyız.
Bu HOMETECH Shenzhen burada herkes için bir gurur an. Biz çok yakında ek HOMETECH shenzhen Stickermule güncellemeleri sunacak gibi, bizi izlemeye devam edin!

Htcolombia.com Hakkında
Htcolombia.com özelleştirilmiş etiket hizmetleri Güney Americ 'nin en büyük sağlayıcısıdır. Daha fazla bilgi için: www.htcolombia.com