tamam
Shenzhen Hometech Technology Co., Limited 86-755-23728452 helenguo@hometechsz.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Flash market eğilimleri

Flash market eğilimleri

March 28, 2019

Bugünlerde ( Shenzhen Hometech Technology Co., Limited) flaş teknolojisi ile ilgili haberleri ve ilgili bilgileri kontrol ediyor ve flaş pazarının trendini analiz ediyorduk.

Burada sizlerle ne düşündüğümüzü paylaşmak istiyoruz.

3D flaş teknolojisi 2018'de beklediğimizden daha hızlı gelişiyor, Samsung, Toshiba / Western Digital ve Micron / Intel'de verim oranı (iyi ürün oranı)% 80'e yükseliyor.

Micron / Intel'de tarihin% 90'a çıkabileceğine inanılıyordu.

Bu, gofret maliyetlerinin bu aylarda keskin şekilde düştüğü anlamına geliyor.

2018'de flaş teknolojisinin ana akımı 3D 64 katman veya 72 katmandır, şimdi 3D 96 katmanları bu yıl ana akım olabilir, bu da maliyet düşüşü ve ciro artışı anlamına gelir.

Ayrıca, bu kazançlar üreticileri, Çin hükümeti tarafından desteklenen Çin rakiplerinden rekabetçi bir değişim ile karşı karşıya.

Karları azaltmaya ve yeni gelenleri dövmeye meyillidirler.

Samsung'un yeni iPhone ve akıllı telefonları daha önce olduğu gibi müşterileri cezbetmedi gibi gözüküyor, nand flash talebindeki düşüş de önümüzdeki aylarda fiyat düşüşüne neden olabilir.

Yukarıdaki faktörleri göz önünde bulundurun, flaş fiyatlarının düşmeye devam etmesi veya en azından sabit kalması ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyoruz.

1. Büyük siparişler için müşterilerle pazarlık yapıyorsanız, önce anlaşmayı almak için küçük kar marjları koymam daha iyi olur.

2. Büyük stok tavsiye edilmez.

Lütfen Çin flaş piyasası trend tablolarını aşağıdaki gibi kontrol edin;