tamam
Shenzhen Hometech Technology Co., Limited 86-755-23728452 helenguo@hometechsz.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Özel USB Flash Sürücüler - Kişiselleştirilmiş USB Sürücüler güvenilir bir Çinli tedarikçi nasıl bulunur?

Özel USB Flash Sürücüler - Kişiselleştirilmiş USB Sürücüler güvenilir bir Çinli tedarikçi nasıl bulunur?

December 28, 2018
Şu anda Çin'de Özelleştirilmiş ve Promosyonlu USB Sürücüleri sağlayan çok sayıda tedarikçi var, bu durum piyasayı oldukça rekabetçi hale getiriyor ve sonuç olarak son kullanıcı doğal olarak daha düşük fiyatlardan yararlanabilir.
Buna karşılık, bu aynı zamanda tedarikçilere maliyetlerini düşürmeleri için büyük bir baskı oluşturuyor. Bazı tedarikçiler bunu çok ileri götürdüğü için, USB Sürücü tedarikçinizi seçerken fiyat dışındaki faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir.
Birçok insan aylardır Çin'deki tedarikçilerle iletişim kurduğu için ancak sinirlenemediğinden sinirleniyor.
Bunun nedeni, büyük olasılıkla, başlangıçta uygun olanı bulamamış olmalarıdır.
Dikkate alınması gereken dört önemli husus vardır:
1. Geri Dönüş Süresinin Hızı
2. USB Sürücülerin Kalitesi
3. Flash Sürücüler Sağlayan Şirketin Finansal İstikrarı
4. İtibar.

Geri Dönüş Süresinin Hızı büyük ölçüde bireysel şirketin iş modeline bağlı olacaktır.
Pek çok şirket hızlı geri dönüş sürelerine sahip olduğunu iddia ediyor, ancak büyük miktarlarda markalı USB Sürücüleri tedarik etme siparişlerinde görevlendirildiğinde ilk vaatlerde yetersiz kalıyor ve geri dönüş süreleri 2 veya 3 kat artıyor. Tedarik zinciri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olan diğer şirketler vaatlerini yerine getireceklerdir ve bunlar doğal olarak seçmek istediğiniz şirketlerdir.

Şirketinizi temsil edecek ürünler için kalite kontrolü hayati öneme sahiptir. Bunun farkında olan ve köşeleri kesmeyecek veya arızalı ürünler göndermeyecek bir tedarikçi bulmak önemlidir. Örneğin, bazı USB Flash Sürücü tedarikçileri yükseltilmiş yonga setleri kullanarak maliyetleri düşürüyor. Bu genellikle yepyeni yonga setlerinden daha az güvenilirdir. Başlangıçta size para kazandırabilir, ancak bu, şirketiniz hakkında kötü bir izlenim yaratır ve bir kez USB flash sürücüleri attıklarında, artık şirketinizin adını yanlarında taşımayacaklar. Son 10 yılda, yalnızca bir kez değil, son derece düşük fiyatlara sahip tedarikçilerden sipariş almaya gelen müşterilerle tanışıyoruz ve bize tam hafıza dışı mallarla aldatıldığını ya da ne almaları gerektiğini bir paket almadıklarını söylemek için geri döndük yap.

Finansal İstikrar Finansal bir ilişki içine girmeyi düşündüğünüz herhangi bir şirkette olduğu gibi, şirketin mallarınızı size vermesi için bir ay içinde işlemeyeceğinden emin olmak için kredi kontrolü yapmak her zaman iyi bir uygulamadır. Böyle bir durumda, paranızın hiçbirini geri alamazsınız. Daha önce de belirtildiği gibi, bu çok rekabetçi bir sektördür ve sektörde yer alan çok sayıda insanla iflas durumu nadir değildir. Tedarikçiniz iflasla karşı karşıya kalırsa, sadece onlara ödediğiniz parayı kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda son teslim tarihini de kaçıracaksınız.

İtibar Hacimleri konuşuyor. Bir şirket, belirli bir zaman dilimi içinde benzer boyutlardaki markalı USB Sürücü siparişlerini birkaç kez teslim etmişse, muhtemelen tekrar tekrar yapabilirler. Mevcut müşteri tabanlarından referanslar ve referanslar istemekten korkmayın. Mükemmel hizmet seviyeleri sağladılarsa, başarılarını paylaşmaktan utanmayacaklar.

Shenzhen Hometech Technology Co, Sınırlı profesyonel bir USB ürünleri üreticisi, Shenzhen bulunan, güney Çin, güvenilir bir yüksek kaliteli tedarikçi!

Shenzhen Hometech Technology co, sınırlı usb 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Yeni ürünler geliştirme ve üretme konusunda uzmanlaşmış, tüm ürünlerimiz hediye ve promosyon primi için idealdir.

Ürün tasarımı ve geliştirmede zengin deneyime sahibiz, ürünlerimiz egzotik veya yerli olabilir, moda veya klasik olabilir.

Hayal edemediğiniz sürece yapamayacağımız hiçbir şey yoktur.

Ve şirketin felsefesi, Yenilik fikirleri ve İlham verici sonuç ile tamamen uyumludur.

Ayrıca, dünyaca tanınmış birçok işletme ile uzun vadeli bir ortaklık kurduk. Daima öncü ve yenilikçi ruhu koruyoruz ve sonunda kazanma hedefi için müşteriye sürekli iyileştirme ruhu içinde tatmin edici hizmetler sunan “ilk önce güvenilirlik, kalite güvencesi, düşük fiyat, kullanıcı üstünlüğü” hedefine bağlıyız! Kapsamlı, yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerin çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini garanti ediyoruz.

Hiç şüphe yok ki, başarımızın anahtarının güçlü müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi olduğu yönünde. Müşterilerimizle uzun vadeli istikrarlı ve ciddi bir iş ilişkisi kurmayı umuyoruz.

● Yenilikçi Tasarım
USB ürünlerinin yeni ve yenilikçi tasarımına odaklandığımız için gurur duyuyoruz ve tasarımımız birçok müşteri tarafından kabul edildi ve desteklendi.
Tüm yeni tasarımlarımız hem kendimize hem de müşterilerimize garanti altına alınmıştır.

● Hızlı Teslimat
Tüm yeni tasarım ürünlerimiz, her ürün ve renk için malzemeler büyük stokta, numuneler ve seri üretim yapmak için hızlı olabilir, hediye ve promosyon pazarına yardımcı olur.

● Mükemmel Kalite
Tasarımcı ve Satış, Satın Alma, Üretim hattı ve benzerleri dahil olmak üzere verimli ve profesyonel ekiplerimiz var, Yüksek kalite güvence departmanının dayanışma ve işbirliği, birinci sınıf verimlilik daha iyi ürün ve hizmetler sunar.